Zajęcia dla grup zorganizowanych

Zajęcia Grupowe

ZAJĘCIA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH:

Pragniemy zaprosić do udziału w zajęciach nauki oraz doskonalenia pływania organizowanych na naszej pływalni w roku szkolnym 2017/2018 dla grup zorganizowanych. Od lat prowadzimy zajęcia dla szkół i przedszkoli z terenu Myślenic jak i jednostek sąsiadujących z naszą gminą. Znaczną część z tych instytucji możemy zaliczyć do grona naszych stałych i zadowolonych klientów. Niniejszą ofertą chcielibyśmy zachęcić do współpracy z naszą placówką proponując ciekawe i różnorodne wykorzystanie czasu przewidzianego n.p. na zajęcia wychowania fizycznego.

Dzięki zajęciom na naszym basenie, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską, możecie urozmaicić lekcje wychowania fizycznego dla swoich podopiecznych i tym samym zadbać o zdrową i poprawną sylwetkę, która w wieku przedszkolnym i szkolnym kształtuje się w decydujący sposób.

Proponujemy również zajęcia rekreacyjne z wykorzystaniem elementów zabawy w wodzie, pomocne w przełamywaniu barier i zachęcające do nauki pływania.

Opiekunowie grupy korzystają z basenu bezpłatnie W ramach zajęć szkolnych nauczyciele wychowania fizycznego, będący absolwentami AWF uprawnieni są do prowadzenia zajęć z zakresu nauki pływania. Proponujemy również skorzystanie z naszej wykwalifikowanej kadry instruktorów pływania.

Cena wejście dla jednego dziecka w cenie 7,00 zł/ h. Opieka instruktorska dla 15-o osobowej grupy 50 zł/45 min. Część rekreacyjna, hydromasaże, jacuzzi, sauna w przypadku podpisania umowy długoterminowej udostępniona będzie bezpłatnie.

W celu uzyskania bardziej szczegółowej informacji prosimy o kontakt z kierownictwem krytej pływalni.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z atrakcji naszej pływalni.

Przed skorzystaniem z basenu prosimy zapoznać się z regulaminem krytej pływalni oraz regulaminem dla grup zorganizowanych.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...