Promocja wakacyjna

6 zł za 60 minut dla dzieci i młodzieży uczącej się do 18-go roku życia z terenu Miasta i Gminy Myślenice! Promocja ważna w miesiącach lipiec i sierpień od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 10:00 do 16:00. Dotyczy tylko klientów indywidualnych, nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami. Zakup biletu możliwy po okazaniu legitymacji szkolnej lub innego dokumentu potwierdzającego prawo do skorzystania ze zniżki.

Ponowne otwarcie basenu

UWAGA!
Ponowne otwarcie Krytej Pływalni w poniedziałek 15 czerwca od godz. 7:00
Prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:
Czytaj więcej...

Informacja

Pragniemy poinformować, że udostępnienie Krytej Pływalni w Myślenicach dla Klientów planowane jest na dzień 15 czerwca 2020 r. Będzie możliwe po spełnieniu wszystkich obostrzeń reżimu sanitarnego dla użytkowników pływalni, które nałożone zostały na zarządców do wdrożenia na podstawie wytycznych dla funkcjonowania basenów i saun
w trakcie epidemii SARS-CoV-2 przez Ministerstwo Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego w dniu 01.06.2020 r.

Czytaj więcej...

INFORMACJA!

Od 6 czerwca będą mogły być otwarte, z obowiązkiem spełniania wymogów sanitarnych, instytucje kultury, kina, teatry czy też obiekty rekreacyjne: kluby fitness, siłownie a także baseny. Czekamy na oficjalne informacje odnośnie szczegółowych wytycznych dotyczących wymagań sanitarnych, które będą musiały być spełnione aby uruchomić nasz obiekt.

Czytaj więcej...

Informacja

W związku z zagrożeniem rozprzestrzenienia się koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo klientów oraz pracowników- informujemy, że Kryta Pływalnia będzie nieczynna od dnia 12.03.2020 r. (czwartek) do ODWOŁANIA.

Ważność wszystkich kart magnetycznych zostanie wydłużona o czas trwania przerwy.

 

INFORMACJA!

W dniu 08.03.2019r. /niedziela/
w godz . od 8:00 do 16:00
KRYTA PŁYWALNIA będzie NIECZYNNA
/zawody pływackie MSP Aquarius /
Przepraszamy za utrudnienia.

INFORMACJA!

Informujemy , że z uwagi na nieobecność prowadzącej
w dniach 24.02.2020 r. -29.02.2020 r. -
ZAJĘCIA AQUA AEROBIKU NIE ODBĘDĄ SIĘ ! (wszystkie dni zajęć).
Koszt za niewykorzystane zajęcia zostanie odliczony w miesiącu marcu na podstawie okazanego karnetu za miesiąc luty.

INFORMACJA!

Z uwagi na zawody pływackie- Małopolskie Igrzyska Dzieci w Pływaniu- organizowane przez MOS Myślenice-
w dniu 20.02.2020 r. ( czwartek )- Kryta Pływalnia będzie nieczynna w godz 9:00-16:00.
Przepraszamy za utrudnienia!

Promocja na walentynki dla par

Promocja na walentynki 2020, dwa bilety w cenie jednego na saunę 30 minut , promocja obowiązuje w godzinach 10:00-18:00 dla osób powyżej 18 roku życia. Promocja ważna w dniu 14 lutego.

Informacja Aqua aerobik

Informujemy, że koszt za zajęcia Aqua aerobiku, które nie odbyły się z powodu zamknięcia basenu w wyniku czasowej przerwy w dostawie wody w dniu 20 stycznia 2020 r. będzie odliczony w lutym 2020 r. Odliczenie nastąpi na podstawie okazanego karnetu za miesiąc styczeń.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...