Informacja

Pragniemy poinformować, że udostępnienie Krytej Pływalni w Myślenicach dla Klientów planowane jest na dzień 15 czerwca 2020 r. Będzie możliwe po spełnieniu wszystkich obostrzeń reżimu sanitarnego dla użytkowników pływalni, które nałożone zostały na zarządców do wdrożenia na podstawie wytycznych dla funkcjonowania basenów i saun
w trakcie epidemii SARS-CoV-2 przez Ministerstwo Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego w dniu 01.06.2020 r.

Od dnia oficjalnego komunikatu Prezesa rady Ministrów z dnia 27 maja 2020 r. rozpoczęliśmy procedury uruchomienia naszej Pływalni. Proces ten jest złożony technologicznie i przebiega wieloetapowo na co potrzeba odpowiedniej ilości czasu. Woda basenowa jest przygotowana – uzdatniona i podgrzana. Próbki wody zostały pobrane do badań fizykochemicznych i bakteriologicznych w dniu 01.06.2020 r. Badania wody wykonywane są przez akredytowane laboratorium pobierające próbki wody z niecek basenowych, stacji uzdatniania, wody z natrysków. Czas oczekiwania na wyniki badań to około 14 dni. Pozytywne wyniki są warunkiem koniecznym do uruchomienia basenu.

Uruchomienie Krytej Pływalni zostanie podzielone na etapy:

I etap – od 15 czerwca 2020 r. Uruchomienie basenu dla klientów indywidualnych dla maksymalnie 50 użytkowników przebywających jednocześnie na terenie obiektu. Równomierne rozmieszczenie osób kąpiących się lub pływających w nieckach basenowych. Szczegółowe rozłożenie ilości osób dopuszczalnego obciążenia obiektu podamy w osobnych komunikatach.

II etap – uruchomienie basenu dla zajęć indywidualnej nauki pływania z instruktorem.

III etap – uruchomienie basenu dla zajęć grup zorganizowanych, sekcji pływackich oraz zajęć typu Aquaaerobik i Aquacycling.

Terminy wdrożenia poszczególnych etapów będziemy podawać z wyprzedzeniem po analizie bieżącego ruchu i obłożenia basenu oraz możliwości wdrożenia kolejnych wytycznych podawanych przez odpowiednie instytucje.

Należy pamiętać, że uruchamiając tego typu obiekt tak samo my jak i nasi klienci – będziemy zobowiązani do stosowania odpowiedniego reżimu sanitarnego określonego w wytycznych odpowiednich Ministerstw i Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszelkie obowiązki wynikające z w/w wytycznych podamy szczegółowo do wiadomości przed planowanym otwarciem obiektu.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...